Hoş Geldiniz!

Muayenehanemizde Kadın Sağlığı ve Hastalıkları konusunda bütüncül bir hizmet verilmektedir. Muayenehanemiz yurtdışından gelen hastalar için her dilde tercüman eşliğinde hizmet vermesinin yanı sıra, özellikle Ankara’da yabancı konsoloslukların resmi olarak akkredite ettiği ve resmi olarak önerdiği bir merkezdir.

Hakkımızda

Kadın hastalıkları ve doğum hizmetleri; sağlıklı ve riskli gebelik takipleri, gebelik sırasındaki tüm girişimsel uygulamlar (CVS, amniyosentez, kordosentez, fetal cerrahi uygulamaları vb.) gebelik öncesi genetik danışıma, suda doğum, üreme sağlığı ve yardımcı üreme teknikleri, tüp bebek uygulamaları, tüm jinekolojik ameliyatlar, laparoskopi, histeroskopi, robotik cerrahi, kadın üriner sistem hastalıkları (idrar kaçırma, sarkma vb.), jinekolojik kanserler, genital estetik operasyonlar, vajinismus vb. gibi cinsel sağlık problemleri, lohusalık döneminin takibi, emzirme destek hizmetleri, yıllık jinekolojik kontrolleri rahim, yumurtalık, vajina ile ilgili tüm hastalıklarının tanısı ve tedavisi olarak özetlenebilir. Doğum süreci sonrası izlemler aynı çatı altında güvenle sürdürülebilmekte ve yenidoğan izlemleri konusunda aileler doğum öncesi dönemde bilgilendirilmektedir.
MAIDAN İş Merkezinde bulunan muayenehanemiz hafta içi ve Cumartesi günleri 08:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Muayenehanemizde tahlil ve tetkikler her gün yapılabilmekte, aşılama programı uygulanmakta, psikoterapi, floortime, oyun terapisi, aile danışmanlığı, geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları gibi pek çok hizmet verilmektedir.

Doktorlarımız

Çağrı Gülümser

Prof. Dr. Çağrı Gülümser

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. İngiltere’de, Londra’da, King’s College Hospital’da Perinatoloji-Riskli Gebelik üst ihtisasını yapmıştır. Yine Londra’da University College London Hospital’da Üreme Tıbbı-Tüp Bebek uzmanlığını tamamlamıştır. Ankara Üniversitesinde Halk Sağlığı-Epidemiyoloji uzmanlığını tamamlamıştır. Geleneksel Tamamlayıcı Tıp Uygulamalarından Ozon Tedavileri Uzmanıdır. 2012-2018 yıllarında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıları ve Doğum AD, Perinatoloji Bilim Dalında, 2018-2020 yıllarında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında öğretim üyeliği, görevlerini yapmıştır. Halen Yüksek İhtisas Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD öğretim üyesidir. 2017 yılından bugüne “JCOG: Journal of Clinical Obstetrics and Gynecology” dergisinin; baş editörü olarak görev yapmaktadır. 100’den fazla bilimsel çalışması, iki kitap editörlüğü bulunmaktadır. Avrupa’nın saygın bilimsel kuruluşlarından ve İngiliz Kraliyet Kadın Hastalıkları ve Doğum Akademisinden en iyi bilimsel çalışma, en iyi sunum, en yenilikçi bilimsel çalışma ödülleri bulunmaktadır. Dünya Sağlık Örgütü (doğumda yapay zeka projesi), Sağlık Bakanlığı, Dünya Bankası gibi pek çok saygın kuruluş tarafından danışman bilim insanı olarak seçilmiş ve bilimsel çalışmalarda görev almıştır. Doç. Dr. Çağrı Gülümser evli ve iki çocuk babasıdır.

İletişim

Maidan İş Merkezi B/157
Söğütözü - Ankara
Yol Tarifi

+90 532 689 67 89